Tennessee

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Tennessee kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Tennessee linnas

Piirneb kaheksa riiki: Arkansas ja Missouri läänes, Kentucky ja Virginia põhjaosas, idas Põhja-Carolina ja lõuna pool Mississippi, Alabama ja Gruusia.

Tennessee on Lõuna-Ameerika riik, millel ei ole rannikuvõimalusi ja maastikualuseid meresid. Nashville on pealinn ja asub piirkonna keskosas ning on riigi muusika stseeni südames, kus on ajalooline Grand Ole Opry, Country Music Hall of Fame ja muuseum ning legendaarne ala, mis on täis maalisi kohti nagu honky- tonk ja tantsusaal. Äärepoolseimates edelas asuvates Memphis elab Graceland, Elvis Presley, rock & roll pioneeride salvestusstuudio Sun Studio ja Beale Street bluesi klubi kodu.

Keskmine kodune väärtus Tennessee linnas kasvas eelmise aastaga võrreldes 8,7% ja eeldatavalt kasvab see järgmisel aastal 5,4%. Tennessee keskmine ruutmeetri hind on 127 dollarit.

Tennessee müügis olevad omadused, eriti Memphise piirkonnas, vähenesid juunis võrreldes eelmise aastaga 0,2%.

Kas otsite kinnisvara müügiks Tennessee linnas? Kas te ei tea, kus saate parima väärtuse? Käesoleva aruande eesmärk on tuvastada tänapäeval Tennesseesel oleva kinnisvara ostmiseks parimad kohad.

Oleme uurinud paremaid nišisaite, et osta kinnisvara müügiks Tennessee linnas ja leidsime, et parimad on Kesk-Tennessee linnas.

Parimad kodanikud on Nashville, Belle Meade, Hendersonville, Bartlett ja Lakeland.

Nashville'i linna peetakse üheks peamiseks turismisihtkohaks, eriti muusikaga seotuks. Riigimuusika kuulsuste galerii ja muuseumi hulka kuuluvad ka linna tähtsamad vaatamisväärsused, sealhulgas Gaylord Opryland'i kuurordi- ja konverentsikeskus, Opry Millsi kaubanduskeskus ja General Jackson Showboat.

Nashville'i muusikalised vaatamisväärsused koos erinevate ülikoolide ja kolledžitega on teinud Nashville'i väga populaarseks noorte ja aastatuhandete reisisihtkohaks, millel on olnud suur roll kinnisvaraturu suurendamisel ja number üks kinnisvaraturg Ameerika Ühendriigid.

Linn nimetati endise Belle Meade istanduse jaoks, kust linn ehitati. Üks Belle Meade elukoha kõige huvitavamaid aspekte on selle läheduses Roheliste mägede, West Endi ja Nashville'i linnaküttega tänavate. Üks Belle Meade kõige kuulsamad majaomanikud on endine USA asepresident Al Gore.

Hendersonville on suurem keskmise suurusega linn asub Tennessee osariigis. Hendersonville on suuruselt neljas kohalik elanikkond, kus elab 57 050 inimest ja 13 koosseisuga linnaosa.

Müük Hendersonville'i kinnisvara on Tennessee kallimate hulgas üksinda, kuigi Hendersonville'i kodu kodu ei ole võrreldav USA kallimate omadustega.

Hendersonville on etniliselt mitmekesine linn. Enamik Hendersonville'i elanikest teatavad, et nende rass on Valge, millele järgneb Must või Aafrika-Ameerika. Hendersonville'i inimeste olulised sugulased on inglise, iiri, itaalia ja šotimaa.

Kõige tavalisem Hendersonville'i räägitav keel on inglise keel. Siia kuuluvad ka teised Hispaania ja Prantsuse keeled.

Bartlett on suurema keskmise suurusega linn Tennessee osariigis. Bartlett on kümnes suurim kogukond Tennessee linnas, kus elab 58622 inimest ja 11 koosseisuga linnaosa.

Bartletti kinnisvara müügiks on Tennessees kõige kallim, kuigi Bartletti väärtused ei ole võrreldavad Ameerika Ühendriikide kallimate omadustega.

Bartlett on suurepärane koht peredele, kus on õnnelik kombinatsioon hea koolist, madal kuritegevus. Bartlettil on tõepoolest mõned omadused, mida pered näivad olevat otsivad Tennessee'is müüdavat kinnisvara. Bartlett ei ole täiuslik ja kui sulle meeldib pealiskaudne ööelu, pole see teie idee. Kuid üldiselt on see kindel kogukond ja paljude asjadega soovitada pereelu.

Bartlett on väga etniliselt erinev linn.

Lakeland on väike linn, see on 47. suurim kogukond Tennessee linnas. See on täiesti kohmakas linn ja müüjate ja töötajate linn, spetsialistid ja juhid.

Lakeland on väga auto orienteeritud linn ja vähesed valivad muud transpordiliigid, nagu ühistransport, jalgrattasõit või kõndimine.

See linn on üks riigi kõige haritud linnadest. 45% täiskasvanutest Lakelandis on vähemalt üks ülikoolikraad.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 14873

Müük Põllumaa, Tennessee, Memphis, Memphis, Memphis

17,521.21EUR
Müük
Põllumaa

4046 m²
1 ACRE ON puud. Ta on väga vaikne, NICE SUBDIVISION.WOULD olla ideaalne BUIDERS või isiklikuks kasutamiseks. SOBIV AFRAME või keldris RANGER. MUST SEE...
UNAVAILABLE
Cod. 9774

Müük Kauplus, Tennessee, Nashville, Nashville, Nashville

138,325.34EUR
Müük
Kauplus

3000 m²
Suur tükk, lisatasu ala, 10 aastat ettevõtluses. mugav salvestada ja GAZ jaam
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB